FeltTrend

Sazinies ar mani!

Lūdzu, aizpildiet kontaktformu, un es ar Jums sazināšos tuvākajā laikā!

Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Sazināties

Piedāvājam īpaša dizaina apģērbus un aksesuārus, izstrādātus ar filcēšanas un citu rokdarbu tehnoloģijām, kombinējot vilnas šķiedras ar zida audumiem un citiem materiāliem. Apģērbs ir ideāli piemērots unikālo, neparastu un tajā pašā laikā gaumīgu lietu cienītājiem. Izstrādājumi ir kvalitatīvi, oriģināls un izskatīgi, kā arī, ne mazāk svarīgi, patīkams saskārienos ar ādu un no dabīgiem materiāliem.

Visi darbi ir tikai vienā eksemplārā – pat ja tos mēģinātu atkārtot, tie nekad nesanāks vienādi.  Darbos ir apvienotas visdažādākās veidošanas tehnikas,zīda apgleznošana, ādīšana, izšūšana, pērļošana, dažādu šķiedru krāsošana, taču visam pamatā ir dažādās filcēšanas metodes.

 Gandrīz viss apģērbs ir veidots bezvīļu tehnikā, kas nozīmē, ka nekur nav griezumu vai vīļu. 

Izveides procesā tiek izmantota ļoti kvalitatīva merino aitu vilna – tās sars  ir  2.5 reizes smalkāks nekā cilvēka mats - vilna neizraisa alerģiskas reakcijas un ir piemērota visiem ādas tipiem -  pat zīdaiņiem. Pateicoties saru smalkumam tai ir patīkama faktūra un līdz ar to tā neizraisa  ādas kairinājumu. Vilnai ir īpaša spēja uzņemt mitrumu līdz 60% sava svara, bez jebkādām mitruma pazīmēm, tāpēc FeltTrend apģērā ir komforti un silti vēsos un drēgnos laikapstākļos. Tas pielāgojas straujām temperatūras izmaiņām un tādēļ tajā nejūt diskomfortu, piemēram, braucot sabiedriskajā transportā vai gaidot operas garderobes rindā.

Oderējumam tiek izmantots smalkākais dabīgais zīds, kurš ir patīkams saskārienos ar ādu.

Vilnas materiāls tiek papildināts ar visdažādākajiem dabīgiem rotājošiem elementiem, piemēram, dažādi dabīgie zīda materiāli, lina un kokvilnas, nātres šķiedras, kašmirs, alpakas vilna. Kā arī var tikt izmantotas viskozes šķiedras, dažadi audumi un dzījas.

Noteikumi (preču iegāde, apmaksa, piegāde, atgriešana u.c.)

Pirms preces iegādes  Tev jāsazinās ar mani: WhatsApp, īsziņa vai piezvanot pa tālruni.

- mans tālrunis: 29133111

-epasts: krisz2606@gmail.com

Apmaksa ar bankas pārskaitījumu.

Piegāde- DPD, Omniva vai Latvijas Pasts.

Reģions: Rīga
Lasīt vairāk
Produktu skaits:
4

Veste

FeltTrend
110,00 €
Atlikums:
1

Apmetnis

FeltTrend
130,00 €
Atlikums:
1

Šalle

FeltTrend
120,00 €
Atlikums:
1

Apmetnis

FeltTrend
170,00 €
Atlikums:
1