Stikls Bārbala Gulbe

Sazinies ar mani!

Lūdzu, aizpildiet kontaktformu, un es ar Jums sazināšos tuvākajā laikā!

Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Sazināties

Esmu stikla māksliniece un "Stikla Galerijas" rādītāja un īpašniece. Strādāju ar mūsdienīgo materiālu- stiklu, kurš pazīstams jau izsenis kā liels dārgums un greznuma lieta.  Sendienās no stikla gatavoja rotas un traukus,  šodien es izgatavoju gan nelielās lietas- rotas, gan vidēji lielās- traukus, gan lielās- interjera detaļas (logus, durvis, sienas), bet tas jau gan tad pēc individuāla projekta un sadarbojoties ar arhitektu vai interjera mākslinieku.

Manu darbu iedvesmas avots ir Latvijas daba un princips ir vienkāršība. Esmu mācījusies Stikla nodaļās gan Rīgas Lietišķās mākslas vidusskolā, gan Latvijas mākslas akadēmijā. Kopš 2002.gada esmu izveidojusi savu darbnīcu un izstāžu telpu "Stikla Galeriju", kas atrodas Vecrīgā. Tur reizēm iespējams sarunāt meistarklases stikla sakausēšanas tehnikā pieaugušajiem individuāli vai nelielām grupām, kolektīviem, draudzenēm, koorporatīvajiem pasākumiem.

Noteikumi (preču iegāde, apmaksa, piegāde, atgriešana u.c.)

Lai iegādātos manis darinātoTev jāsazinās ar mani. Es izrakstīšu rēķinu par preci un nosūtīšu uz Tevis norādīto e-pastu. Ja ir vēlme var arī maksāt skaidrā naudā vai ar karti klātienē Stikla Galerijā, Vecrīgā uz vietas saņemot pasūtīto preci. Saziņai tel. +371 29165939 vai e-pasts:barbalag@gmail.com

Rēķinu var apmaksāt - izmantojot tiešo bankas maksājumu. Pēc rēķina apmaksas prece tiks nosūtīta 3-5 darba dienu laikā, izmantojot DPD vai Omniva pakalpojumus pēc Tavas izvēles. 2.-Eur piegāde Latvijas, Lietuvas, Igaunijas teritorijā sīklietām- rotām u.c. Lielākām precēm individuāli vienosimies par apmaksu pēc iepakojuma izmērā un svara, bet kopumā tas varētu maksāt 5.-Eur.

Produktu skaits:
3

Enģelis “Krusts - mazais”

Stikls Bārbala Gulbe
10,00 €
Atlikums:
5

Enģelis “Krusts”

Stikls Bārbala Gulbe
15,00 €
Atlikums:
10

SPĒKA ZĪME

Stikls Bārbala Gulbe
4,00 €
Atlikums:
100